ico
ico
Jméno
Heslo  
Zaregistrovat se »Zapomenuté heslo »
Kategorie: Liga, Soutěž, Turnaj NHL, Medailonky

Medailonek - Brndi

Medailonek - Brndi

Ahojte „ hrajťáci“, po dlhšej dobe tu máme medailónik, s dlhoročnou ikonou webu, hráčom : Brndi


Ahoj Tomáš, alias “Brndi” .. Tak nejaká doba ubehla a konečne tu mame medailónik a veterán hrajta ako ty by tam nemal chýbať. Tak ta troška vyspovedám, ale predtým sa nám všetkým predstav a povedz nám niečo o sebe.

Tak volám sa Tomáš Branický, mám 28 rokov . Bývam na juhozápadnom Slovensku v dedine zvanej Nesvady(okres Komárno) cca 10 km od Nových Zámkov . Takže k susedom do Maďarska mám na skok. Vyštudoval som „strojárinu“ a na moje šťastie som ostal v odbore a teraz už pomaly 5 rok pracujem na CNC sústruhoch .

Takže bývaš v dedine , kde sa ako vraví aj vtáci otáčajú späť áno ? Tak blízko od Nových Zámkov, takže aspoň máš kde chodiť sledovať Tipsport extraligu, chodievaš ?? A keďže máš tak blízko do Maďarska, určíte budeš ovládať Maďarský jazyk, tým pádom ich asi ovládaš viac ? Zaujímavá práca, čo taká práca zahŕňa pracovne ? Je aspoň na Slovensku takáto práca dobre platená ? A inak ako ty a ženy ? Nespomenul si, či si zadaný, takže asi si ešte užívaš slobodu a stým spojene „životy ” ?

No to neviem či späť, ale hore bruchom určite . Naposledy som bol na Extralige okolo roku 2007 a predstav si až v ďalekom Liptovskom Mikuláši . Ináč fandím Nitre už dlhé roky ,Zámky v tomto smere nemusím , keďže financie ktoré idú do toho týmu by sa dali omnoho lepšie zúročiť v iných športoch na okolí . Áno ovládam maďarčinu, až tak dobre že moje prvé slová boli maďarské, keďže mamina neovládala slovenčinu v tom čase . Okrem toho ovládam ako tak ešte nemčinu ,aj keď ju nepoužívam tak často, skôr príležitostne ako kedy si a veľa vecí som už zabudol poprípade si musím pomôcť, ale stratiť sa nestratím . Práca ako práca nikde nie je platená ako by mala a hlavne tu u nás . Napriek všetkému dá sa z toho slušne vyžiť, aj keď by som ťahal viac na západ bolo by to ešte slušnejšie . Ja a ženy to je kapitola ktorá sa otvára stále a potom sa rýchlo aj zatvára, posledný vzťah ktorý mal aj tieto parametre sa datuje už 4 roky dozadu . Tak ako si písal užívam si svoj život a prednosti byť single.

No pekne, keď ovládaš toľko cudzích jazykov :D Neuvažoval si isť niekedy za pracou do zahraničia ? Alebo si ten správny Slovák, ktorý hovorí doma je doma :) Žiaľ na Slovensku to tak býva, že naše prace nie sú dostatočne ohodnotená, a to buď rád, že ešte nebývaš na východnom Slovensku ako ja, to by si mal pólku z tvojho terajšieho platu :D Byť single, je niekedy pekné, ale úprimné roky pribúdajú a už prichádza tvoj čas, kedy tykajú biologické hodiny a bude treba zapracovať na ďalšom malom hráčovi, aby mal ocko svojho potomka na hrajte čí ? :D A ako píšeš na Slovensku sa neinvestuje do športov pre mládež, ale do obchodných centier a iných vecí, kde sa len dá nakradnúť. Predstav si, vláda prispeje Košiciam 3,5 mil. € na rekonštrukciu Steel arény, keďže nás čakajú MS na Slovensku ... Vieme si predstaviť, kde pôjdu tieto peniaze, Steel aréna je v celku nová aréna :D Prečo fandíš práve Nitre ? Ale inak dobrý vyber týmu, lepšie ako Banská Bystrica :D A čo tvoj obľúbený tým v NHL ? Všetci vieme ktorý, ale pre tých ktorých nevedia nám to povedz.

Vo vzduchu zahraničie visí stále, ale keďže som aj aktívny športovec, čo som zabudol spomenúť na začiatku , viem si kompenzovať určitú čiastku z tohto smeru napriek tomu, že to robím na amatérskej úrovni . Na druhej strane sa práve v najbližších mesiacoch sťahujú naspäť moji dvaja veľmi dobrí kamaráti, ktorí robili vonku 6 -7 rokov a povedali ,že stačilo, že ich to ťahá spať. Roky nezastavím , žiaľ, to je pravda, ale pracovať na novej generácii nato treba mať aj normálnu partnerku ,ktorá sa "ešte" nenašla . Nitra bola pred skoro 20 rokmi jediný hokejový profesionálny klub v okolí a ako malí sme ju sledovali v telke a hrali sa na ulici hokejbal . Zhodou okolností vznikla aj moja prezývka, keďže som Bankár vo všetkých športoch v Nitre, v tom čase chytal brankár menom Brňo, tak ma chalani začali volať podľa neho potom Brndický až sa udomácnilo meno Brndi. Letci sa zapísali do môjho vedomia veľmi náhodne a to klasickými hokejovými kartičkami, keď sme ich ešte zbierali velikáni z rokov 2000 Primeaue , Lindros , Gagne a ich logo sa mi natoľko zapáčilo, že som im začal fandiť . Takže Lets Go Flyers Lets Go

No pekne, takú dôležitú vec si zabudol spomenúť ? Čo tak skúsiť šport v zahraničí a presadiť sa následne niekde v Real Madrid ? :D To by bolo krásne však ? Získal si už nejaké tie ocenenia, ako brankár ? Ak áno, aké sú tvoje naj ? Nitra našťastie hrá posledný rok pekný hokej a to najmä odchodom Slovana do KHL... Inak ako vnímaš Slovan Bratislava v KHL ? Mali by sa vrátiť späť do SVK extraligy, alebo ďalej sa trápiť v KHL ?

Čiže ako väčšina nás hráčov, klasické kartičky, ktoré boli niekedy v móde viac ako PS4 a pod :D A ako vnímaš momentálne hru Letcov ? Dokážu sa prebojovať do PO , nakoľko východná konferencia je dosť nabitá a rozdiel v bodoch je minimálny . Ako vnímaš súpisku Flyers za posledne roky ? Chcelo by to nejaké zmeny ? Talentov majú v AHL dostatok nemali by im dávať viac priestoru ? A čo Slováci v NHL a Flyers .. Vieme, že každým rokom ich mame v NHL menej a menej a tak skoro sa nedočkáme SVK hráčov v jednom tíme ako boli Handzuš , Somík, Radivojevič vo svojich najlepších rokoch práve u Flyers.

Pokiaľ by som mal menej rokov, zahraničie a šport by si určite sadli dokopy teraz to je nereálne a ťažko sa dostať do vyšších slovenských súťaží, všade treba známosti . Predstav si, mám jedno jediné osobné ocenenie, ktoré som získal túto zimu, čakal som naň dlhých 16 rokov a dostal som cenu Najlepšieho brankára na Štefanskom turnaji v neďalekých Šuranoch. Okrem toho, som bol majster, dá sa povedať vo všetkých vekových kategóriách až po krajské súťaže . Slovan a KHL by som vnímal pozitívne, pokiaľ by to malo hlavu aj pätu, žiaľ , momentálny stav tomu absolútne nenasvedčuje, ale hádam svitá na lepšie a hlavne rozumnejšie časy . Philla sama o sebe nehrala katastrofálny hokej už dlhšie, sú tam šikovní hráči, ktorí prešli našim farmárskym tímom . Zo spodku sa derú ďalší, čo je pre budúcnosť skvelá správa, uvidíme kto sa chytí, predsa NHL nie je AHL . Nepochybujem o tom, že sa dostaneme do Play Off ale pochybujem o tom, že v ňom spravíme dieru, lebo jeden post neviem už dá sa povedať dlhodobo vyriešiť a ten je Brankársky vedenie spravilo veľkú chybu keď pustili Bobra do Colombusu . Čo sa týka Slovákov, ideme s dobou čo sa mladých ľudí týka, bez pokory to jednoducho nepôjde a hlavne treba podporiť tímy a nie pretlačovať jednotlivcov tam, na čo nemajú.

Fúúú 16 rokov dosť dlhá doba, ale predsa sa podarilo a poteší a ako vraví staré porekadlo – nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a vždy lepšie športovať, ako začať užívať návykové látky vid. niektorí a uvidíme ako to bude so Slovanom no žiaľ tam, kde nie sú peniaze sa ťažko hrá nejaký hokej. Brankársky post je dlhodobo diera v Flyers, keď sa nato pozrieme z dlhodobého hľadiska tak vždy sa tam striedali brankári a ako píšeš teraz môžu ľutovať výmenu Boborovského. Myslíš si, že máme na Slovensku mladíkov, ktorí by sa mohli presadiť v NHL ako niekedy hráči Demitra, Višnovský, Bondra a pod ?? A inak ako si sa dostal k nám na hrajto ? Priviedol ta klasicky strýček google ?

Myslím si, že máme aj keď to teraz nevyzerá dobre, do budúcna chalanom verím . Len treba pokračovať v nastolenom trende a úspechy sa časom dostavia . Hrajto sem hrajto tam keď som sa sem dostal ja volalo sa to Rehoc(07/08) , vtedy si sa do líg dostal cez veľmi husté sito a čakal aj pol roka kým si hral plnohodnotný turnaj . Potom sa prešlo na konzoly to som bol ešte študentom, takže som rok vynechal to už sme tu mali NHLko a potom už klasické Hrajto, ináč ma sem priviedli samotný hráči ale na mená sa už nepamätám.

Si si istý že Rehoc ? Ten ešte funguje stále :D a je to náš konkurent :D Tak to si starý ostrieľaný vták, ako sa hovorí . Zažil si tu už veľa veci, či už pozitívnych alebo negatívnych. Samozrejme aj stretká, spoznal si fajn ľudí a dal im ochutnať snáď tu vašu ospevovanú domácu :D Ako vnímaš tento ročník NHL 18 ? Asi väčšina za zhodneme, že tento je najhorší za posledných 10 rokov minimálne .. V čom je príčina podľa teba, že EA Sport vydá každý rok horšiu a horšiu NHL, ale hry ako Fifa , NBA , Madden dokážu spraviť o 100x lepšie .

Áno som si istý, vtedy sa stránka delila na dva tábory ako na lavicu a pravicu v politike . Stretká boli super konkrétne, som bol na troch a domácu som mal iba na jednom so sebou, žiaľ som nemal u seba tú lepšiu, ale iba tú konzumovateľnú, došli zásoby .... Napriek tomu si vtedy LAjky asi mesiac po stretku zaobstaral od mňa cca 3 L a práve som vtedy mal u seba domácu ala nebíčko v papuľke. NHL 18 je zlá o to niet pochýb, ale my ľudia si tú hru kazíme navzájom ešte viac . Ruku na srdce, kto nevyužíva pravidelne v hre nejaký zaručený bug ? Samotný hokej ide bokom aj keď nám to hra, my ideme radšej na istotu, preto sa tá hra podľa mňa vyvíja aj takým smerom ako je dnes . FIFU hrám aktívne a tiež kolíše dosť aj keď sa inovuje vo veľkom, stále sú chyby a obrovské, ale aspoň sa ich snažia odstrániť , NBA si nezapínaj to ti neodporúčam, to je najhoršia hra od EA a Madden zase jednoznačne najlepšia športová séria čo EA má to je vymakané až do detailov ako NBA2K

Dobre, nehádam sa, môže byt :D A čo hovoríš na obnovenie stretka, si za ? V čom by sa dali zmeniť, aby začalo chodiť viac ľudí, hlavne nových na spoznanie tak ako to bolo niekedy ? Myslíš, že je na stretku lepšie hrať NHL, alebo taká klasická chatovačka v podaní hudby, guláša, spoznávania sa a samozrejme tvojej domácej ala nebíčko v papuli :D

To máš pravdu, no žiaľ, je to vždy aj o hráčovi, či si ide zahrať hokej alebo len zahrať, lebo chce výhru .. Je tomu tak aj v prípade ovládanie skill vs hybrid . Aký máš na hybrid a CPU ovládanie hráčov názor ty ? A ako vnímaš svoje tohtoročné účinkovanie v 1 NHL ? S kým sa ti hralo najlepšie a naopak najhoršie, pripadne koho by si chcel vyzdvihnúť z fóra ?

Som jednoznačne za . Čo zmeniť a nezmeniť je ťažké, každému vyhovuje niečo iné, čo je najťažšie skoordinovať . Na posledných dvoch stretkách, kde som bol, sa hralo minimálne ba až dá sa povedať nehralo vôbec, skôr sa to nieslo v spoločenských hrách, športových aktivitách a boli to dva príjemné víkendy, napriek tomu, si viem kľudne predstaviť, že by sme nejaké zápasy odohrali, tá atmosféra, kde máš vedľa seba súpera je nenapodobiteľná, poznám z rôznych FIFA turnajoch . Hybrid aj CPU majú svoje výhody, ale aj nevýhody, sú súčasťou hry, takže ich je zbytočné riešiť, to my nezmeníme . Tak účinkovanie v 1 NHL hodnotím negatívne, aspoň čo sa bodov týka, určite horel som najmä v obrane, čo vidieť aj na skóre, ale snažil som sa udržať svoju tvár po celú sezónu, ako sa len dalo . Vyzdvihnúť bolo ich tam viacej, ktorí hrajú hokej a ešte sa nezbláznili, ale nechcem nikoho menovať, keďže by som pravdepodobne určite niekoho zabudol vymenovať, dá sa povedať, že okrem 2-3 hráčov a na nepredvídateľných okolnostiach od EA sa dal hrať hokej s každým.

Tak som rád, že ak sa zorganizuje stretko, že sa uvidíme a ochutnáme to tvoje nebíčko v papuli :D :D Takže nemáš vyslovene hráčov, s ktorými hráš najradšej a naopak s kým nerád hrávaš ? Ďalšiu sezónu ťa môžeme očakávať opäť z niektorých líg, ešte sa uvidí, či to bude prvá alebo návrat do dvojky, čo by si privítal pre seba osobne ty ?

Nakoľko sa náš čas blíži pomaličky ku koncu prezraď, uvítal by si nejaké zmeny na webe, čo sa týka dizajnu , nejaké nové súťaže a pod ? Nejaký nápad ?

Tak ako píšeš vyslovene nemám . Uvidíme je to ešte ďaleko, dám tomu čas a uvidíme, čo nám ponúkne ďalší ročník . Osobne, by som privítal trocha zvoľnenia v dvojke, a pokiaľ by som sa neumiestnil v poslednej štvorke možno, že by som znova pokoketoval s jednotkou . Dizajnu určite je to celé okukané ,roky sa mení iba pozadie . Čo sa týka súťaži, určite by som zaviedol viac Night Cupov,poprípade spraviť sériu turnajov s rôznymi ligami, kde by po súčte získaných bodov z turnajov bol jeden celkový víťaz a vyhral nejakú hodnotnejšiu cenu. Nič iné ma momentálne nenapadá.

Super nápad , stoji za zváženie J Tak ja ti Tomáš za náš tím ďakujem, za tvoj čas a trocha písmen a prajem ti veľa životných úspechov , či už na webe ale aj mimo, hlavne to zdravíčko a snáď už nájdeš svoju princeznú na bielom koni J Je ešte niečo čo by si chcel odkázať všetkým hráčom tu na webe ?

Ďakujem za pozvanie tak snáď sa pošťastí . Ostatným odkazujem aby mali pevné nervy do Play Off a brali tú hru s nadhľadom . GL Čau čau


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 print Formát pro tisk

Komentáře rss


avatarJack Menthos ,- odpovědět trvalý odkaz
Super , ať se Ti daří Brndi8 17
avataricon Jsem blbec ,- odpovědět trvalý odkaz
brndulini prajem všetko dobre 44 2 fajn článok
avatarŠmakySVK®♛ ,- odpovědět trvalý odkaz
Brndi dakujem za prijemny nocny pokec 5 2 a este raz vsetko naj naj do zivota vidime sa na stretku a : Let’s go flyers 14 youtu.be/UeHnz1...
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
Diky Páni aj vám 8 . Rastík aj ja ďakujem 5
avatarberis83 ,- odpovědět trvalý odkaz
Moc pekny clanek a zajimave cteni 17 Brndi preji ti hodne stesti jak zde na webu tak i v osobnim zivote 22
avataricon PRCO-54 ,- odpovědět trvalý odkaz
pekný článok a konečne po dlhej dobe :) :)..a BRDNI prajem ti nech sa ti len a len dari v živote :)

ico  ico  ico
Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.
23:07 icon Streamline: NHL, FUN, ELH?
22:28 icon Derry: Mysak dame
22:24 icon Mysak74: Rl fun elh?
20:44 icon vajdic66: 1nhl??
20:41 HKM_ZV_1979-SK: Ahoj niekto RL?
20:28 icon vajdic66: jj taky diky,GLdál
20:27 icon Lazus86: vajdic: diky za hru
20:07 icon Phil93: pomozte mi někdo s termínem pls
20:06 icon Phil93: nhl?
20:00 icon pifinek: diky Romco
20:00 icon Romco5: Dik pifinek za hru
19:56 icon vajdic66: Lazus klidně pozvi..
19:29 icon Romco5: Ok idem zapnúť pozvi gl
19:28 icon pifinek: Romco5 dam
19:26 icon Romco5: NHL ?
19:08 icon Phil93: fun, nhl?
18:57 icon bondralukas: joj ja som uz vcera dostal :D
18:54 icon Streamline: neprišla mi ešte výplata... :D
18:53 icon Streamline: 25:23
18:50 icon bondralukas: cize sa bojis hej?
18:49 icon Streamline: poviem ti iba jedno....25:23
18:48 icon Streamline: nie
18:44 icon bondralukas: 14 funko?
15:36 icon Jiri007: Někdo elh nebo fun ligu??
15:14 icon menthos 64: Díky za hry Jirko a Gratuluji 8
15:14 icon Jiri007: děkan menthos za dnešní hry bylo to super vyrovnané
14:48 icon menthos 64: můžeme připraven pohoda
14:48 icon Jiri007: menthos tak můžeme, ale jestli se ti nechce tak dáme jindy, až ti bude líp
14:41 icon menthos 64: jj můžeme pak se půjdu natáhnout
14:40 icon Jiri007: Ok potvrzeno jestli budeš chtít tak zapíšu zápas a můžeme zarhát elh??
14:39 icon menthos 64: Hotovo Jirko 8
14:35 icon Jiri007: ok
14:35 icon menthos 64: už ho zapisuju
14:33 icon Jiri007: zapíšeš ten první, abych mohl zapsat ten druhý??
14:31 icon menthos 64: No vidíš Jirko Gratuluju 8
14:31 icon Jiri007: menthos díky za super v té druhé jsi mně nějak šetřil, byly to nervi až do konce
14:00 icon Jiri007: ok v pohodě
13:59 icon menthos 64: Musim si odskočit pak dáme ten druhý 8
13:59 icon menthos 64: Omlouvám se , musel jsem změnit strategii , hráli jako líhani , do toho mám chřipku, už jsem ani nedoufal v taový obrat, ale Super hra 8
13:57 icon Jiri007: dík menthos za super hru za stavu 3:0 jsem čekal jasný dva body, ke konci bych byl rád za jeden a nakonec nemám nic
20:55 1.NHL PS4 ak je este nieco na 1nhl volne rad by som sa pridal
20:22 1.Welcome Cup PS4 V pohodě vim, že se týhle nálepky už asi nezbavim
19:55 1.Tipsport Extraliga PS4 Vše doženu
19:42 1.Welcome Cup PS4 Veď sranda kámo haha z...
19:40 1.Welcome Cup PS4 n/c
19:35 1.Welcome Cup PS4 Gratz do Finska!
19:10 1.Welcome Cup PS4 Díky borci .. fidza máš na tom největší podíl!
18:45 1.Tipsport Extraliga PS4 Lazus copak? Něja...
18:44 1.NHL PS4 Pánové zítra je termín a hned první termín a už jsou problémy
17:37 1.NHL PS4 Ciao a tutti, hned takhle na úvod sezóny se musím omluvit za nesplnění termínu, ...