ico
ico
Jméno
Heslo  
Zaregistrovat se »Zapomenuté heslo »
Kategorie: Liga, Soutěž, Turnaj NHL, Medailonky

Medailonek - Brndi

Medailonek - Brndi

Ahojte „ hrajťáci“, po dlhšej dobe tu máme medailónik, s dlhoročnou ikonou webu, hráčom : Brndi


Ahoj Tomáš, alias “Brndi” .. Tak nejaká doba ubehla a konečne tu mame medailónik a veterán hrajta ako ty by tam nemal chýbať. Tak ta troška vyspovedám, ale predtým sa nám všetkým predstav a povedz nám niečo o sebe.

Tak volám sa Tomáš Branický, mám 28 rokov . Bývam na juhozápadnom Slovensku v dedine zvanej Nesvady(okres Komárno) cca 10 km od Nových Zámkov . Takže k susedom do Maďarska mám na skok. Vyštudoval som „strojárinu“ a na moje šťastie som ostal v odbore a teraz už pomaly 5 rok pracujem na CNC sústruhoch .

Takže bývaš v dedine , kde sa ako vraví aj vtáci otáčajú späť áno ? Tak blízko od Nových Zámkov, takže aspoň máš kde chodiť sledovať Tipsport extraligu, chodievaš ?? A keďže máš tak blízko do Maďarska, určíte budeš ovládať Maďarský jazyk, tým pádom ich asi ovládaš viac ? Zaujímavá práca, čo taká práca zahŕňa pracovne ? Je aspoň na Slovensku takáto práca dobre platená ? A inak ako ty a ženy ? Nespomenul si, či si zadaný, takže asi si ešte užívaš slobodu a stým spojene „životy ” ?

No to neviem či späť, ale hore bruchom určite . Naposledy som bol na Extralige okolo roku 2007 a predstav si až v ďalekom Liptovskom Mikuláši . Ináč fandím Nitre už dlhé roky ,Zámky v tomto smere nemusím , keďže financie ktoré idú do toho týmu by sa dali omnoho lepšie zúročiť v iných športoch na okolí . Áno ovládam maďarčinu, až tak dobre že moje prvé slová boli maďarské, keďže mamina neovládala slovenčinu v tom čase . Okrem toho ovládam ako tak ešte nemčinu ,aj keď ju nepoužívam tak často, skôr príležitostne ako kedy si a veľa vecí som už zabudol poprípade si musím pomôcť, ale stratiť sa nestratím . Práca ako práca nikde nie je platená ako by mala a hlavne tu u nás . Napriek všetkému dá sa z toho slušne vyžiť, aj keď by som ťahal viac na západ bolo by to ešte slušnejšie . Ja a ženy to je kapitola ktorá sa otvára stále a potom sa rýchlo aj zatvára, posledný vzťah ktorý mal aj tieto parametre sa datuje už 4 roky dozadu . Tak ako si písal užívam si svoj život a prednosti byť single.

No pekne, keď ovládaš toľko cudzích jazykov :D Neuvažoval si isť niekedy za pracou do zahraničia ? Alebo si ten správny Slovák, ktorý hovorí doma je doma :) Žiaľ na Slovensku to tak býva, že naše prace nie sú dostatočne ohodnotená, a to buď rád, že ešte nebývaš na východnom Slovensku ako ja, to by si mal pólku z tvojho terajšieho platu :D Byť single, je niekedy pekné, ale úprimné roky pribúdajú a už prichádza tvoj čas, kedy tykajú biologické hodiny a bude treba zapracovať na ďalšom malom hráčovi, aby mal ocko svojho potomka na hrajte čí ? :D A ako píšeš na Slovensku sa neinvestuje do športov pre mládež, ale do obchodných centier a iných vecí, kde sa len dá nakradnúť. Predstav si, vláda prispeje Košiciam 3,5 mil. € na rekonštrukciu Steel arény, keďže nás čakajú MS na Slovensku ... Vieme si predstaviť, kde pôjdu tieto peniaze, Steel aréna je v celku nová aréna :D Prečo fandíš práve Nitre ? Ale inak dobrý vyber týmu, lepšie ako Banská Bystrica :D A čo tvoj obľúbený tým v NHL ? Všetci vieme ktorý, ale pre tých ktorých nevedia nám to povedz.

Vo vzduchu zahraničie visí stále, ale keďže som aj aktívny športovec, čo som zabudol spomenúť na začiatku , viem si kompenzovať určitú čiastku z tohto smeru napriek tomu, že to robím na amatérskej úrovni . Na druhej strane sa práve v najbližších mesiacoch sťahujú naspäť moji dvaja veľmi dobrí kamaráti, ktorí robili vonku 6 -7 rokov a povedali ,že stačilo, že ich to ťahá spať. Roky nezastavím , žiaľ, to je pravda, ale pracovať na novej generácii nato treba mať aj normálnu partnerku ,ktorá sa "ešte" nenašla . Nitra bola pred skoro 20 rokmi jediný hokejový profesionálny klub v okolí a ako malí sme ju sledovali v telke a hrali sa na ulici hokejbal . Zhodou okolností vznikla aj moja prezývka, keďže som Bankár vo všetkých športoch v Nitre, v tom čase chytal brankár menom Brňo, tak ma chalani začali volať podľa neho potom Brndický až sa udomácnilo meno Brndi. Letci sa zapísali do môjho vedomia veľmi náhodne a to klasickými hokejovými kartičkami, keď sme ich ešte zbierali velikáni z rokov 2000 Primeaue , Lindros , Gagne a ich logo sa mi natoľko zapáčilo, že som im začal fandiť . Takže Lets Go Flyers Lets Go

No pekne, takú dôležitú vec si zabudol spomenúť ? Čo tak skúsiť šport v zahraničí a presadiť sa následne niekde v Real Madrid ? :D To by bolo krásne však ? Získal si už nejaké tie ocenenia, ako brankár ? Ak áno, aké sú tvoje naj ? Nitra našťastie hrá posledný rok pekný hokej a to najmä odchodom Slovana do KHL... Inak ako vnímaš Slovan Bratislava v KHL ? Mali by sa vrátiť späť do SVK extraligy, alebo ďalej sa trápiť v KHL ?

Čiže ako väčšina nás hráčov, klasické kartičky, ktoré boli niekedy v móde viac ako PS4 a pod :D A ako vnímaš momentálne hru Letcov ? Dokážu sa prebojovať do PO , nakoľko východná konferencia je dosť nabitá a rozdiel v bodoch je minimálny . Ako vnímaš súpisku Flyers za posledne roky ? Chcelo by to nejaké zmeny ? Talentov majú v AHL dostatok nemali by im dávať viac priestoru ? A čo Slováci v NHL a Flyers .. Vieme, že každým rokom ich mame v NHL menej a menej a tak skoro sa nedočkáme SVK hráčov v jednom tíme ako boli Handzuš , Somík, Radivojevič vo svojich najlepších rokoch práve u Flyers.

Pokiaľ by som mal menej rokov, zahraničie a šport by si určite sadli dokopy teraz to je nereálne a ťažko sa dostať do vyšších slovenských súťaží, všade treba známosti . Predstav si, mám jedno jediné osobné ocenenie, ktoré som získal túto zimu, čakal som naň dlhých 16 rokov a dostal som cenu Najlepšieho brankára na Štefanskom turnaji v neďalekých Šuranoch. Okrem toho, som bol majster, dá sa povedať vo všetkých vekových kategóriách až po krajské súťaže . Slovan a KHL by som vnímal pozitívne, pokiaľ by to malo hlavu aj pätu, žiaľ , momentálny stav tomu absolútne nenasvedčuje, ale hádam svitá na lepšie a hlavne rozumnejšie časy . Philla sama o sebe nehrala katastrofálny hokej už dlhšie, sú tam šikovní hráči, ktorí prešli našim farmárskym tímom . Zo spodku sa derú ďalší, čo je pre budúcnosť skvelá správa, uvidíme kto sa chytí, predsa NHL nie je AHL . Nepochybujem o tom, že sa dostaneme do Play Off ale pochybujem o tom, že v ňom spravíme dieru, lebo jeden post neviem už dá sa povedať dlhodobo vyriešiť a ten je Brankársky vedenie spravilo veľkú chybu keď pustili Bobra do Colombusu . Čo sa týka Slovákov, ideme s dobou čo sa mladých ľudí týka, bez pokory to jednoducho nepôjde a hlavne treba podporiť tímy a nie pretlačovať jednotlivcov tam, na čo nemajú.

Fúúú 16 rokov dosť dlhá doba, ale predsa sa podarilo a poteší a ako vraví staré porekadlo – nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a vždy lepšie športovať, ako začať užívať návykové látky vid. niektorí a uvidíme ako to bude so Slovanom no žiaľ tam, kde nie sú peniaze sa ťažko hrá nejaký hokej. Brankársky post je dlhodobo diera v Flyers, keď sa nato pozrieme z dlhodobého hľadiska tak vždy sa tam striedali brankári a ako píšeš teraz môžu ľutovať výmenu Boborovského. Myslíš si, že máme na Slovensku mladíkov, ktorí by sa mohli presadiť v NHL ako niekedy hráči Demitra, Višnovský, Bondra a pod ?? A inak ako si sa dostal k nám na hrajto ? Priviedol ta klasicky strýček google ?

Myslím si, že máme aj keď to teraz nevyzerá dobre, do budúcna chalanom verím . Len treba pokračovať v nastolenom trende a úspechy sa časom dostavia . Hrajto sem hrajto tam keď som sa sem dostal ja volalo sa to Rehoc(07/08) , vtedy si sa do líg dostal cez veľmi husté sito a čakal aj pol roka kým si hral plnohodnotný turnaj . Potom sa prešlo na konzoly to som bol ešte študentom, takže som rok vynechal to už sme tu mali NHLko a potom už klasické Hrajto, ináč ma sem priviedli samotný hráči ale na mená sa už nepamätám.

Si si istý že Rehoc ? Ten ešte funguje stále :D a je to náš konkurent :D Tak to si starý ostrieľaný vták, ako sa hovorí . Zažil si tu už veľa veci, či už pozitívnych alebo negatívnych. Samozrejme aj stretká, spoznal si fajn ľudí a dal im ochutnať snáď tu vašu ospevovanú domácu :D Ako vnímaš tento ročník NHL 18 ? Asi väčšina za zhodneme, že tento je najhorší za posledných 10 rokov minimálne .. V čom je príčina podľa teba, že EA Sport vydá každý rok horšiu a horšiu NHL, ale hry ako Fifa , NBA , Madden dokážu spraviť o 100x lepšie .

Áno som si istý, vtedy sa stránka delila na dva tábory ako na lavicu a pravicu v politike . Stretká boli super konkrétne, som bol na troch a domácu som mal iba na jednom so sebou, žiaľ som nemal u seba tú lepšiu, ale iba tú konzumovateľnú, došli zásoby .... Napriek tomu si vtedy LAjky asi mesiac po stretku zaobstaral od mňa cca 3 L a práve som vtedy mal u seba domácu ala nebíčko v papuľke. NHL 18 je zlá o to niet pochýb, ale my ľudia si tú hru kazíme navzájom ešte viac . Ruku na srdce, kto nevyužíva pravidelne v hre nejaký zaručený bug ? Samotný hokej ide bokom aj keď nám to hra, my ideme radšej na istotu, preto sa tá hra podľa mňa vyvíja aj takým smerom ako je dnes . FIFU hrám aktívne a tiež kolíše dosť aj keď sa inovuje vo veľkom, stále sú chyby a obrovské, ale aspoň sa ich snažia odstrániť , NBA si nezapínaj to ti neodporúčam, to je najhoršia hra od EA a Madden zase jednoznačne najlepšia športová séria čo EA má to je vymakané až do detailov ako NBA2K

Dobre, nehádam sa, môže byt :D A čo hovoríš na obnovenie stretka, si za ? V čom by sa dali zmeniť, aby začalo chodiť viac ľudí, hlavne nových na spoznanie tak ako to bolo niekedy ? Myslíš, že je na stretku lepšie hrať NHL, alebo taká klasická chatovačka v podaní hudby, guláša, spoznávania sa a samozrejme tvojej domácej ala nebíčko v papuli :D

To máš pravdu, no žiaľ, je to vždy aj o hráčovi, či si ide zahrať hokej alebo len zahrať, lebo chce výhru .. Je tomu tak aj v prípade ovládanie skill vs hybrid . Aký máš na hybrid a CPU ovládanie hráčov názor ty ? A ako vnímaš svoje tohtoročné účinkovanie v 1 NHL ? S kým sa ti hralo najlepšie a naopak najhoršie, pripadne koho by si chcel vyzdvihnúť z fóra ?

Som jednoznačne za . Čo zmeniť a nezmeniť je ťažké, každému vyhovuje niečo iné, čo je najťažšie skoordinovať . Na posledných dvoch stretkách, kde som bol, sa hralo minimálne ba až dá sa povedať nehralo vôbec, skôr sa to nieslo v spoločenských hrách, športových aktivitách a boli to dva príjemné víkendy, napriek tomu, si viem kľudne predstaviť, že by sme nejaké zápasy odohrali, tá atmosféra, kde máš vedľa seba súpera je nenapodobiteľná, poznám z rôznych FIFA turnajoch . Hybrid aj CPU majú svoje výhody, ale aj nevýhody, sú súčasťou hry, takže ich je zbytočné riešiť, to my nezmeníme . Tak účinkovanie v 1 NHL hodnotím negatívne, aspoň čo sa bodov týka, určite horel som najmä v obrane, čo vidieť aj na skóre, ale snažil som sa udržať svoju tvár po celú sezónu, ako sa len dalo . Vyzdvihnúť bolo ich tam viacej, ktorí hrajú hokej a ešte sa nezbláznili, ale nechcem nikoho menovať, keďže by som pravdepodobne určite niekoho zabudol vymenovať, dá sa povedať, že okrem 2-3 hráčov a na nepredvídateľných okolnostiach od EA sa dal hrať hokej s každým.

Tak som rád, že ak sa zorganizuje stretko, že sa uvidíme a ochutnáme to tvoje nebíčko v papuli :D :D Takže nemáš vyslovene hráčov, s ktorými hráš najradšej a naopak s kým nerád hrávaš ? Ďalšiu sezónu ťa môžeme očakávať opäť z niektorých líg, ešte sa uvidí, či to bude prvá alebo návrat do dvojky, čo by si privítal pre seba osobne ty ?

Nakoľko sa náš čas blíži pomaličky ku koncu prezraď, uvítal by si nejaké zmeny na webe, čo sa týka dizajnu , nejaké nové súťaže a pod ? Nejaký nápad ?

Tak ako píšeš vyslovene nemám . Uvidíme je to ešte ďaleko, dám tomu čas a uvidíme, čo nám ponúkne ďalší ročník . Osobne, by som privítal trocha zvoľnenia v dvojke, a pokiaľ by som sa neumiestnil v poslednej štvorke možno, že by som znova pokoketoval s jednotkou . Dizajnu určite je to celé okukané ,roky sa mení iba pozadie . Čo sa týka súťaži, určite by som zaviedol viac Night Cupov,poprípade spraviť sériu turnajov s rôznymi ligami, kde by po súčte získaných bodov z turnajov bol jeden celkový víťaz a vyhral nejakú hodnotnejšiu cenu. Nič iné ma momentálne nenapadá.

Super nápad , stoji za zváženie J Tak ja ti Tomáš za náš tím ďakujem, za tvoj čas a trocha písmen a prajem ti veľa životných úspechov , či už na webe ale aj mimo, hlavne to zdravíčko a snáď už nájdeš svoju princeznú na bielom koni J Je ešte niečo čo by si chcel odkázať všetkým hráčom tu na webe ?

Ďakujem za pozvanie tak snáď sa pošťastí . Ostatným odkazujem aby mali pevné nervy do Play Off a brali tú hru s nadhľadom . GL Čau čau


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 print Formát pro tisk

Komentáře rss


avataricon Jack Menthos ,- odpovědět trvalý odkaz
Super , ať se Ti daří Brndi8 17
avataricon Jsem blbec ,- odpovědět trvalý odkaz
brndulini prajem všetko dobre 44 2 fajn článok
avataricon RastikSVK®♛ ,- odpovědět trvalý odkaz
Brndi dakujem za prijemny nocny pokec 5 2 a este raz vsetko naj naj do zivota vidime sa na stretku a : Let’s go flyers 14 youtu.be/UeHnz1...
avataricon Brndi odpověděl(a) trvalý odkaz
Diky Páni aj vám 8 . Rastík aj ja ďakujem 5
avataricon beris83 ,- odpovědět trvalý odkaz
Moc pekny clanek a zajimave cteni 17 Brndi preji ti hodne stesti jak zde na webu tak i v osobnim zivote 22
avataricon PRCO-54 ,- odpovědět trvalý odkaz
pekný článok a konečne po dlhej dobe :) :)..a BRDNI prajem ti nech sa ti len a len dari v živote :)

ico  ico  ico
Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.
10:20 icon Brndi: Žiaľ nie. 1
10:19 pittter: PS3 už nikdo? Myslel jsem, že jsou tu hráči i starších verzí NHL.
10:17 icon fidza: Ahoj, zde mají borci ps4 a nhl19... pochybuji ze zde někoho najdeš... to zkus spis na fb
10:01 pittter: Neprodá někdo coiny nebo hráče z NHL Legacy na PS3?
18:27 icon bondralukas: 14 rl?
18:12 icon bondralukas: abbas ty sa nehanbis zmiznut len tak a potom prist ako nic? :D
15:52 icon Derry: Rl?
Tue icon abbasalige: Hoši nevíte kdy bude nhl 20 BETA?
Mon icon alwayshungry: ja som zvedavy kedy konecne ea zmeni trvanie poslednej minuty :)
Mon icon bondralukas: keby aspon bod :)
Mon icon alwayshungry: dik bohuzial dnes to bolo o stasti
Mon icon bondralukas: diky, vyborne goly
Mon icon bondralukas: ok aj ja
Mon icon alwayshungry: ok idem zapnut
Mon icon bondralukas: jj mozem
Mon icon alwayshungry: bondra das SUC?
Mon icon alwayshungry: Ok pozvem zatiaľ
Mon icon Derry: dej mi5 minutek jju
Mon icon alwayshungry: Derry dáš teraz to semifinále?
Sun tyroxsaurus: Tak to beze sporu
Sun icon abbasalige: Skill stick je podle me těžší než hybrid
Sun tyroxsaurus: Ale tak dokážu s tim hrát, ale to nesmím vymyslet picoviny co běžné nedělám
Sun icon abbasalige: Aaa tak proto takové rány jsi měl :)
Sun tyroxsaurus: Hybrid
Sun icon abbasalige: Co hraješ?
Sun tyroxsaurus: Tak já hlavně nehraju skillstick
Sun icon abbasalige: Naucis*
Sun icon abbasalige: No moc to neumis , ale neboj časem se to naučit :)
Sun tyroxsaurus: Dneska fakt hraju hovno a vůbec mi to nejde
Sun icon abbasalige: Diky za hry
Sun tyroxsaurus: Takové zbytečne chyby
Sun tyroxsaurus: Okey
Sun icon abbasalige: Pockas Kamo 5min pls?
Sun tyroxsaurus: Jojo
Sun icon abbasalige: Chceš dat odvetu?
Sun tyroxsaurus: Dobrý zápas
Sun icon abbasalige: Díky
Sun icon abbasalige: Tak jdeš nebo ne?
Sun icon abbasalige: Dělej :)
Sun tyroxsaurus: Okey
Tue 1.Bez pravidel PS4 Gratulace Miro
Mon 1.Bez pravidel PS4 to len keby vsetky turnaje boli bez pravidiel
Mon 1.Bez pravidel PS4 diki ..si ma riadne potrapil..len tak dalej a coskoro od teba dostanem
Mon 1.Bez pravidel PS4 gratulujem, zaslúžený v...
Mon 1.Bez pravidel PS4 Tak ešte sme to stihli pred dovolenkou... a Winipeg hlási víťazstvo v ...
Sat 1.Bez pravidel PS4 Diki šéfe
Sat 1.Bez pravidel PS4 Uzij si dovolenou, pock...
Sat 1.Bez pravidel PS4 16.7 odchádzam na dovolenku tak finále odohrám 27.7 ak nevadí..
Sat 2.FUN liga PS4 sorry hoši letěl jsem na dovolenou last minute...vsem se omluvam.
Thu 1.Bez pravidel PS4 Mali by sme odohrat v piatok vecer teda ak sa tu always dovtedy prihlas...