Zdroj: http://nhl.hrajto.com/medailonek-prco-54.a445.html  •  Vydáno: 10.6.2019 16:41  •  Autor: fidza

Medailonek - PRCO-54

Představení dalšího člena naší komunity

Ahoj prco, vítej. Posaď se u nás a řekni nám na úvod pár vět o sobě.

Zdravím ťa a ďakujem za pozvanie,tak volám sa Miroslav Talčík narodený v Ilave ale od malička žijem v Považskej Bystrici mám 18rokov a čoskoro to bude už 19. Zatiaľ študujem na Priemyselnej strednej škole v odbore Serverové a informačné technológie v skratke ITC je to práca hlavne s počítačmi a programovanie.

Máš už nějakou představu, čím by jsi se chtěl živit a nebo si ještě žiješ bohemským životem?

Hm dobrá otázka tak zatiaľ to nechávam otvorené a uvidí sa keď skončím školu ale asi to nebude smerovať tým ITC lebo zisťujem že akosi nato hlavu nemám a je to dosť ťažké ale človek nikdy nevie ako to celé dopadne ale už som mal možnosť si vyskúšať niečo montovať v jednej strojárskej firme a a celkom mi to išlo a poslednú dobu strašne rád šoférujem tak sám ešte neviem ale ako vravíš zatiaľ ten bohémsky život si to vystihol ,hh


A co přítelkyně? Je nějaká nebo je zatím tvá životní láska konzole?

Haha ,tak priateľka nebola ešte ta pravá tak by som to nazval a áno zatiaľ je to konzola a dokonca má meno Mirka tak vždy vie ako ma poteší keď prídem domov a mám čas na ňu  ..hh

Jaké jsou tvé koníčky?

Okrem teda toho PS4 hrávame rekreačne s chalanmi futbal,ping pong občas vieme sa ísť povoziť na bicykel a posledné dva roky nás ale hlavne mňa začal baviť florbal a dokonca aj za školu hrávam čiže niake tie triky z NHL do reálu sa snažím prispieť .Tiež chodievam s dedkom na záhradu pomáhať sadiť,polievať a také tie práce čo ktomu patria a tiež ma to chytilo čo je možno trochu nezvyčajné na chalana v mojom veku a samozrejme hudba .A tiež pozrieť niaky ten dobrý film.A cez zimu odpočívam.


Jakou hudbu posloucháš? A jaké filmy se ti líbí?

Tak hudobný štýl môže byť hoci jaky hlavne aby to malo dobrú melódiu a ako sa vraví šťavu ale keď si mam vybrať tak skôr rep a tam je jasná voľba PLEXO, film si pozriem najradšej niaku dobrú komédiu alebo akčný film ale aj niaky dobrý seriál, najviac obľubujem filmy s hercom ako Mark Wahlberg, Will Ferrell, Kevin Hart a podobne ale mám rád aj klasiky s Paulo Vilago (fantozzi) alebo aj Loui de Funes a staršie komédie,naj film čo si vždy rad pozriem je Smrtonostná zbraň(1-4), čo neobľubujem sú SCI-FI a romantické filmy.

Pomalu přejdeme k playstationu... Jak dlouho se věnuješ hraní a jaké hry hraješ?

Tak nedávno som pozeral fotky a dokonca videa keď som bol malý a na jednom zabere som mal 2 roky a na zemi som sedel vedľa PS1. Čiže asi mi to bolo súdené. Oficiálne som začal hrávať asi od 7 rokov na PS1 ale to len príležitostne potom od 9 PS2 to tiež iba chvíľkové a potom až od 13 rokov na PS3 vtedy som prvý krát hral online zápas v NHL12. Na PS4 okrem NHL obľubujem online hru Rainbow six siege je to online striekačka 5v5 a vždy dáme dokopy niaku partu ľudí a spolu hráme a sa aj porozprávame po pritom čiže pre mňa osobne je to super tieto párty hry ak to tak nazvem a sem tam niaka ta FIFA. Taktiež obľubujem aj offline hry poslednú dobu ma bavilo F1, Red dead redemption 2 a teraz ma chytilo offline NBA. A taká naj hra alebo hry sú pre mňa (The Last of us, uncharted, wolfenstein) také príbehovky ma dosť bavia.


Jak jsi přišel na náš web?

No tesne po kúpe PS4 som kúpil NHL 15 a hral som pár online versus zápasov a po niakej dobe oco vravel mi že má v robote kamaráta čo hráva NHL a že on poznál HRAJTO a oco mi dal echo na vás a od kocka NHL 16 sa u vás držím.

Co se ti na webu líbí a nelíbí?

Tak robíš skvelú robotu na webe to nemôžeme popierať, dizajn sa mi páči tie logá NHL sú super skôr turnaje keby boli rôznejšie ale samozrejme treba aktívnych hráčov. Mňe osobne by sa páčili niake ankety ako napr..najlepší hráč týždňa alebo mesiaca a potom by mal zvláštnu ikonu alebo také trošku spestrenie a možno aj sem tam niaky kvíz ale zato čo robíš pre web tak klobúk dole a len tak ďalej..si poriadny šéf


Tak kdyby byli ankety o nejlepšího hráče, tak by jsi pořad vyhrával, takže chápu tvoji snahu...
Jaký soupeř je tvůj oblíbený a s kým naopak hraješ za trest?

Tak poslednú dobu si zahrám rád s každým ktorý sa snaží hrať pekný hokej. Asi každý má pozná že najviac neznášam PC obranu síce aj keď to hra dovoľuje tak to rešpektujem ale nerád hrám s takým hráčom to rovno môžem hrať offline, ďalej nemám rád typ hokeja že nahodí sa puk od modrej pred golmana ktorý to samozrejme vyrazí ako hlupák a príde bot rýchlo sa prepne a šup do brány ale vravím rešpektujem to keďže hra to dovolí a sám hrám váš obľúbený hybrid hh.. A keď si mam vybrať tak poslednú dobu rád si zahrám so streamom a s dejmalom a nerád hrám s hráčmi ako Michal, Dobo a tiež nerád hrám s borcami ktorých poznám bud osobne alebo cez FB.

Nakousl jsi téma hybrid, tak se tě zeptám jaký máš na něj názor?

Tak každý vraví že je tam výhoda.. Ja tvrdím že není a ak tam nijaká je tak aj SS má svoje výhody pred HH, hral som pár zápasov dávnejšie na SS a pre mňa osobne to bolo po hernej stránke to isté ale nevedel som so navyknúť na iné prepínanie hráča a prihrávky síce to pripadá ako banalita a malý detail ale mne to vadilo.. Možno kto sa vtom vyzná viac tak tam rozdiely nájde ako samozrejme je tam výhoda keď stlačís krúžok alebo štvorček a hráč vystrelí sám najlepšie ak o môže ale ja to nepoužívam a hrávam na páčke a kto tvrdí že nie tak vždy je šanca v zázname si to skontrolovať a každý vie ako hrám a keby nehrám na páčke tak nehrám tak ako hrám stream to videl v Blave že mi to nešlo . Ale netvrdím že na SS niekedy neprejdem.

A jak se ti líbil letošní ročník a co by jsi chtěl, aby ea změnila v NHL 20?

Mňe osobne najviac sadol NHL 18 tam som vedel aj dopredu kam hráči pôjdu a aj tie odrazy a pod. Tento ročník herne je to to iste aj keď pohyb spravili reálnejšie a Bodíky reálnejšie a čo som rad obmedzili vypichovanie síce na začiatku som nadával nato ale po čase som zistil že je to dobré, čo vytknem tento rok sú tie Bodíky keď mne osobne to príde až moc ako wreslting miestami než reálny hokej ale vieme že pokiaľ nebude nový engine tak reálne to nebude takže do nového ročníka isto nový engine a konečne by mohli pridať Slovenskú ligu a KHL to by sami moc páčilo, tiež pridať reálne dresy do medzinárodných týmov nech to ma ako takú úroveň a nie vlajku na drese

Máš něco na srdci, co by jsi chtěl vzkázat komunitě?

Tak hlavne borci je to len hra vieme aký som bol a niekedy tie nervy pri tej našej Hre výbuchnú a napíše niekedy čo ani nechce a potom sa človek ukľudní a potom to ľutuje že čo napísal za sprostosť a potom na stretku zistíme že každý je úplne v pohode chalan a bol by som rád keby sa zase stretneme a zábavíme sa pokecame a najeme sa výborným gulášom kuchára footyhoa borci ak niekedy som na vás vyskočil tak sa vám ospravedlňujem.

Na webu si poslední dva roky vyhrál co se dalo, v počtu vítězství jsi bezkonkurenční, přesto tu nejcennější trofej ne a ne vyhrát...

Presne ako vravíš rôzne capy,turnaje a iné ligy sa mi podarilo vyhrať ale ta hlavná akosi odomňa uteká či teraz proti tonovi alebo minulý rok proti alesovi či sa ma bojí neviem no ako či teraz aj minule ma to veľmi mrzelo a ešte stále aj mrzí lebo isto najvetší úspech je vyhrať prvú ligu a po pritom sa na tie menšie poháre zabúda a vidí sa len ta hlavná vždy či teraz aj minule som bol rozbehnutý ale to fínale vždy sa mi otočí chrbtom a nakoniec to nezvládnem a pritom viem že som na to mal či minulý alebo tento tok tak možno budúci ako písal vajdic že do tretice všetko dobré ,ale aspoň som si chuť vylepšil v Bratislave na Y-Games.


Jsi znám, ze v lize hrajes za flyers, ale v turnajích je ti to jedno... Máš nějaký tým, kterému fandíš?

Tak od malička ako som spoznal NHL ligu alebo začal som sledovať NHL tak to bola vždy Philadelphia aj keď oco ma tlačil do Dalasu lebo on im fandí čiže jasná Phila a je to tak aj v NBA tam tiež sledujem Philadelphiu 76ers a zase vo futbale jasný Bayern Mníchov kde som dokonca aj bol pozrieť ich na poslednom Audi Cape a zážitok na celý život,u nás na Slovensku fandím Dukle Trenčín kedže oco pochádza z Trenčína a keď sa dá vždy idem fandíť. Keď sa vrátim ešte k NHL tak posledne dva-tri roky sa mi zapáčil štýl hry Nashvilu a keď sa im podarilo dvakrát ísť do finále NHL a dvakrát im to nevyšlo tak mi ich bolo veľmi ľúto a už ten druhý rok po tom prvom finále som začal im fandiť kvôli hre akú každý rok predvádzajú ale ako aj vždy PO pokazia tak Phila je srdcovka a Nashvilu fandím .

Miro díky za tvůj čas a za tvůj rozhovor, ať se Ti daří nejen ve virtuálním životě, ale hlavně v reálném....