Obecná Pravidla Soutěží

0.0.0. Porušení soupisky

a

1. Domlouvání Zápasů

Zápasy si můžete domlouvat přes jakékoliv komunikační kanály na kterých se shodnete - sociální sítě, telefon, konzole, chatbox webu, apod.

2. Hraní Zápasů

Každý hraje stanovený počet zápasů základní časti dle programu uvedeného v Schedule Nemusíte hrát postupně podle pořadí! Vždy uveďte ID zápasu před hrou, aby bylo oboum aktérům jasné, jaký zápas hrajete. Zároveň si ověřte, jste-li domácí či host. Pozdější reklamace na to, že jste měl hrát doma nebudou brány v potaz.

2.1. Nespojení hry

Nemohou-li se dva hráči spojit, řídí se následujícím postupem: - hráči si u sebe ověří nastavení konzole - zkusí to v jiný termín - zkusí prohodit domácího a hostujícího (musí souhlasit oba) - zkusí spojení přes týmovou hru (musí souhlasit oba) Pokud se spojit nelze a prokáže-li se, že hráč má problémy se spojením s více protihráči, bude se zvažovat kontumace zápasů (bude-li se jednat o problém čítající celkově max. 6 zápasů). Jednalo-li by se o více jak 6 zápasů, bude hráč vyloučen z ligy, pokud se nebude snažit vyřešit problém s konektivitou.

2.2. Lagování hry

Hráči se domluví na ukončení rozehraného zápasu. Pokud padli již góly, skore se přenese do opakované hry, nedomluví-li se hráči jinak. Hráči se pokusí odehrát zápas znovu v nejbližším možném termínu. Pokud je problém s laggy u hráče a tato věc se bude opakovat, tak všichni admini zkusí zápas s dotyčným hráčem a rozhodnou se, jak dál postupovat (podle toho zda se jedná o nehratelné nebo mírné lagování při hře).

2.3. Spadnutí hry

Pokud zápas spadne bez zjevného zásahu hráčů (problém s EA servery, výpadek dodávky elektrického proudu, výpadek internetového připojení, apod.), tak se zápas dohrává okamžitě poté případně v nejbližším možném termínu. Hráči se domluví na dohrání zápasu takovým způsobem, aby bylo odehráno celkem 60minut základní hrací doby, při remíze 5minut prodloužení a je-li nutné, tak samostatné nájezdy. Při pádu hry jsou OBA hráči povinni vyfotit statistiky. Pokud to není možné a nemá ani jeden hráč statistiky, zapíše se a potvrdí se zápas bez statistik. Takto potvrzený zápas se nezapočítává do statistik hráčů.

2.4. Vypnutí hry

Pokud hráč vypne zápas prokazatelně sám - např. po předchozích nadávkách soupeři, nastává podmíněné vyloučení hráče z ligy. Hráč, který je již v té době na BlackListu z tohoto důvodu, je vyloučen z ligy okamžitě (je potřeba dodat jako důkaz komunikaci mezi hráči - PSN zprávy, ICQ, apod.)
1. Trest: -100 - Odečet bodů až do uvedené výše.
2. Trest: -5 - Odečet bodů až do uvedené výše.
3. Trest: - Dočasné vyloučení ze soutěže do podání vysvětlení.
4. Trest: - Při opakovaném závažném přestupku následuje vyloučení ze soutěže.
5. Trest:

3. Zápis Výsledků

Výsledky se posílají přes webový formulář k dané soutěži. Výsledek posílá vítěz, pokud se hráči nedohodli jinak. Hráči si musí zkontrolovat správnost výsledků na webu a danný zápas potvrdit! Až pak je výsledek zapsán do tabulky!

3.1. Zadání zápasu na webu

Zápas se musí zadat co nejdříve po odehrání přes webový formulář.

3.2. Potvrzování zápasů

Potvrzení zápasu musí proběhnout nejpozději do 24hodin od zadání zápasu.
1. Trest: -100 - Odečet bodů až do uvedené výše.
1. Trest: -5 - Odečet bodů až do uvedené výše.
2. Trest: - Při opakovaném závažném přestupku následuje vyloučení ze soutěže.
3. Trest: - Dočasné vyloučení ze soutěže do podání vysvětlení.
4. Trest:

4. Komunikace

Když budete mít jakýkoliv problém,nápad či trápení, tak neváhejte a napište soukromou zprávu buď prezidentům webu nebo adminovi, který dannou soutěž řídí!

5. Nesportovní chování

Pokud hráč nadává adminům, či soupeři, zesměšňuje, nadává hráči za jeho způsob hry, je podmínečně vyloučen z ligy. Hráč, který je již na BlackListu z tohoto důvodu, je vyloučen z ligy okamžitě. (je potřeba dodat jako důkaz komunikaci mezi hráči - PSN zprávy, ICQ, apod.)Dále by se každý měl chovat fair-play a neměl by zdržovat hru(stání s pukem za brankou atd...)
1. Trest: -5 - Odečet bodů až do uvedené výše.
2. Trest: - Při opakovaném závažném přestupku následuje vyloučení ze soutěže.
3. Trest: - Dočasné vyloučení ze soutěže do podání vysvětlení.
4. Trest: - Zákaz účasti ve specifikované nebo následující soutěži.
4. Trest:
5. Trest: - Zákaz účasti ve specifikované nebo následující soutěži.

12. Nesplnění termínu

13. Nedohrání soutěže

14. Překročenímax. limitu

překročení maximálního limitu v ligách